Úvod
Aktuality
Škola
Kontakty a zákl. inf.
Projekty
Napsali o nás
Fotogalerie
INFO rodič žák učitel
Intranet + Moodle
Suplování Rozvrh
Stravování
Dokumenty
Přijímací řízení
Studium
Výchovný poradce
Uplatnění
Státní zkoušky
PARTNEŘI

ÚVOD


Vítáme Vás na stránkách Obchodní akademie a Jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky Písek.Naše škola nabízí čtyřleté studium v klasickém ekonomickém oboru - obchodní akademie. Dále nabízí studium na jazykové škole.

Studium na Obchodní akademii Písek je zaměřeno na předměty z oblasti ekonomicko-administrativní a dále na oblast jazyků. Během studia nabízí naše škola žákům možnost složení evropského certifikátu v ekonomice (EBCL), možnost složení cambridgeských zkoušek, státních jazykových zkoušek z angličtiny a němčiny. Žáci se mohou podílet na zajímavých projektech, zúčastnit se domácích i zahraničních exkurzí, besed se zajímavými osobnostmi z veřejného života a ostatních akcí z bohaté nabídky naší školy. Více o nás v jednotlivých odkazech…

Technická informace: z neznámých důvodů se od roku 2014 nezobrazují na stránkách PDF soubory v okénku pokud je použit prohlížeč IE 11. Náhradní řešení - klepněte pravým tlačítkem myši a zvolte Otevřít. To zatím funguje. Děkujeme za pochopení, na řešení usilovně pracujeme.